Licenčné karty k DLK Pro

Licencia SMART pre staršiu verziu DLK Pro k sťahovaniu údajov aj z inteligentných tachografov a kariet vodičov.

Licencia PRIESTUPKY pre rýchlu kontrolu priestupkov podľa Nariadenia 561/2006 priamo na displeji DLK Pro.

Variant
Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 38/PRI 38/SMA Zvoľte variant
Značka: VDO
€102

Licenčná karta Priestupky

Licencia "Priestupky" slúži ako doplnok k dátovému kľúču DLK Pro na rýchlu kontrolu priestupkov podľa Nariadenia 561/2006 aj bez potreby počítača.

Licencia "Priestupky"  nenahrádza profesionálne nástroje, ako napr. program VDO Fleet.

Licencia "Priestupky" sa musí najprv zalicencovať v dátovom kľúči DLK Pro, aby ju bolo možné  využívať.

Výhodou takéhoto vyhodnocovania priestupkov podľa Nariadenia 561/2006 je

  • rýchle
  • jednoduché
  • a základné vyhodnotenie údajov stiahnutých z tachografov a kariet vodičov. 

Aktivácia a použitie

Po zalicencovaní tejto funkcie stačí len vložiť kartu vodiča do dátového kľúča, stiahnuť dáta a vyhodnotiť priestupky, ktorých sa vodič dopustil za daný deň, posledný týždeň a posledné 2 týždne (proces je plne automatizovaný).

Licencovaný dátový kľúč nie je limitovaný počtom vozidiel a vodičov (jeho výhoda).

Licencovanú funkciu "Priestupky" nie je možné použiť na vyhodnocovanie údajov o aktivitách vodičov (jazda / prestávka / pohotovosť / práca), ale iba na vyhodnocovanie a kontrolu priestupkov a pri zasunutí dátového kľúča do počítača a spustení na to určeného programu aj na tlač hlásení z kontroly vodičov, ako to predpisuje legislatíva.

K licenčnej karte je potrebné si samozrejme zakúpiť dátový kľúč DLK Pro Smart, ktorý je poslednou generáciou dátového kľúča od VDO na sťahovanie, prenos a archiváciu dát z digitálnych tachografov, inteligentných tachografov verzie 1 (M dáta) a kariet vodičov (C dáta) jeho integrovanou čítačkou kariet.

K spusteniu programu dátového kľúča na počítači je potrebné mať nainštalovaný program "Java 32bit" (vyžaduje JAVU 32bit - ODKAZ).

 

Licenčná karta Upgrade SMART

Licencia "Upgrade Smart" sa musí najprv zalicencovať, aby bolo možné dátový kľúč DLK Pro Downloadkey používať k sťahovaniu údajov ako to predpisuje Nariadenie nie len z digitálnych tachografov, ale aj z inteligentých verzie 1 a kariet vodičov druhej generácie.

K spusteniu programu dátového kľúča na počítači je potrebné mať nainštalovaný program "Java 32bit" (vyžaduje JAVU 32bit - ODKAZ).

Po tomto licencovaní bude Váš dátový kľúč DLK Pro pripravený ku sťahovaniu, prenosu a archivácii údajov z digitálnych a inteligentných tachografov a kariet vodičov generácie 1 a 2.

Kontakt:  +421 947 912 666

Späť do obchodu