Licenčné karty k DLK Pro Downloakey

Licencia SMART pre staršiu verziu DLK Pro k sťahovaniu údajov aj z inteligentných tachografov a kariet vodičov.

Licencia PRIESTUPKY pre rýchlu kontrolu priestupkov podľa Nariadenia 561/2006 priamo na displeji DLK Pro.

Variant
Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 38/PRI 38/SMA Zvoľte variant
Značka: VDO
€98 €87 od €87

Licenčná karta Priestupky

Popis

Licencia "Priestupky" slúži ako doplnok k dátovému kľúču DLK Pro Downloadkey na rýchlu kontrolu priestupkov podľa Nariadenia 561/2006 aj bez potreby počítača. Licencia "Priestupky"  nenahrádza profesionálne nástroje, ako napr. program TIS-Web®.

Licencia "Priestupky" sa musí najprv zalicencovať v dátovom kľúči DLK Pro Downloadkey, aby ju bolo možné  využívať.

Výhodou takéhoto vyhodnocovania priestupkov podľa Nariadenia 561/2006 je

  • rýchle
  • jednoduché
  • a základné

vyhodnotenie údajov stiahnutých z tachografov a kariet vodičov. 

Aktivácia a použitie

Po zalicencovaní tejto funkcie stačí len vložiť kartu vodiča do dátového kľúča, stiahnuť dáta a vyhodnotiť priestupky, ktorých sa vodič dopustil za daný deň, posledný týždeň a posledné 2 týždne (proces je plne automatizovaný).

Licencovaný dátový kľúč nie je limitovaný počtom vozidiel a vodičov (jeho výhoda).

Licencovanú funkciu "Priestupky" nie je možné použiť na vyhodnocovanie údajov o aktivitách vodičov (jazda / prestávka / pohotovosť / práca), ale iba na vyhodnocovanie a kontrolu priestupkov a pri zasunutí dátového kľúča do počítača a spustení na to určeného programu aj na tlač hlásení z kontroly vodičov, ako to predpisuje legislatíva.

K licenčnej karte je potrebné si samozrejme zakúpiť dátový kľúč DLK Pro Downloadkey Smart, ktorý je poslednou generáciou dátového kľúča od VDO na sťahovanie, prenos a archiváciu dát z digitálnych tachografov, inteligentných tachografov verzie 1 (M dáta) a kariet vodičov (C dáta) jeho integrovanou čítačkou kariet.

K spusteniu programu dátového kľúča na počítači je potrebné mať nainštalovaný program "Java 32bit" (vyžaduje JAVU 32bit - ODKAZ).

Kontakt: 0903 22 40 03 / 0903 22 77 34

 

Licenčná karta Upgrade SMART

Licencia "Upgrade Smart" sa musí najprv zalicencovať, aby bolo možné dátový kľúč DLK Pro Downloadkey používať k sťahovaniu údajov ako to predpisuje Nariadenie nie len z digitálnych tachografov, ale aj z inteligentých verzie 1 a kariet vodičov druhej generácie.

K spusteniu programu dátového kľúča na počítači je potrebné mať nainštalovaný program "Java 32bit" (vyžaduje JAVU 32bit - ODKAZ).

Po tomto licencovaní bude Váš dátový kľúč DLK Pro pripravený ku sťahovaniu, prenosu a archivácii údajov z digitálnych a inteligentných tachografov a kariet vodičov generácie 1 a 2.

Kontakt: 0903 22 40 03 / 0903 22 77 34

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie