Program TIS WEB Štartovací balík na archiváciu a vyhodnocovanie údajov

Program k archivácii a vyhodnocovaniu údajov z tachografov a kariet vodičov formou 6-mesačného štartovacieho balíka.

 

Variant
Skladom
Kód: 18/STA
Značka: VDO
€295

Popis

Program TIS WEB® verzie 5.0 je moderné a profesionálne riešenie od VDO k archivácii a vyhodnocovaniu údajov z digitálnych tachografov, inteligentných tachografov a kariet vodičov na platforme webovej služby, ktoré si našlo svoje široké uplatnenie v celej Európe. Program TIS WEB® sa ponúka buď ako "Štartovací balík" za zvýhodnenú cenu za 6 mesiacov do 50 vozidiel alebo vo verzii "BASIC" s predplatným na 12 mesiacov /viď. TIS WEB® Basic/.  

V cene programu TIS WEB® sú zahrnuté všetky náklady súvisiace s jeho prevádzkou. V prípade štartovacieho balíka nad 50 vozidiel sa stanovuje cena individuálne. V tomto prípade nás kontaktujte telefonicky alebo e-mailom.

V prípade štartovacieho balíka po uplynutí 6 mesiacov sú ceny na báze mesačných poplatkov vo verzii ADVANCED /viď. tabuľka nižšie/. K tomu stačí vyplniť akceptačný formulár najneskôr v 6 mesiaci. Pokiaľ sa používateľ programu TIS WEB® rozhodne uhradiť poplatky za ďalších 12 mesiacov vopred, tak cena poplatku bude nižšia o 3%.

  

Kontakt: 0903 22 40 03 / 0903 22 77 34

  

Mesačné náklady na program TIS WEB 5.0 vo verzii ADVANCED po uplynutí 6 mesiacov

Rozsah počtu vozidiel Mesačný poplatok za vozidlo bez DPH 20%
1. 24,30 €
2. 2 - 4 38,50 €
4. 5 - 11 55,30 €
5. 11 - 20 62,20 €
6. 21 - 30 67,80 €
7. 31 - 40 72,60 €
8. 41 - 50 77,00 €

 Nad 50 vozidiel sa cena mesačného poplatku určuje individuálne.

 

Hlavné funkcie a výhody

 • Automatická kontrola dodržiavania sociálnej legislatívy /tzv. priestupkov/
 • Grafické zobrazenie a textové vyhodnotených priestupkov
 • Textové hlásenie priestupkov vo forme tlačiva pre vodičov tak, ako to predpisuje legislatíva
 • Automatické vyhodnotenie denných aktivít z kariet vodičov a údajov z tachografov vrátane prejdených km
 • Automatické vyhodnotenie nočnej práce / práce cez víkend / práce počas sviatkov / pracovného času
 • Automatické upozornenie obsluhy na potrebu sťahovania údajov z tachografov a kariet vodičov
 • Cena programu je podľa počtu vozidiel a nie vodičov / k jednému vozidlu je priradených až 5 vodičov
 • Interval importu údajov je nastavený v zákonnom limite s možnosťou skrátenia importu najmenej 1x týždenne z karty vodiča a 1x mesačne z tachografu /potrebné konzultovať s dodávateľom/
 • Možnosť priameho prepojenia s tachografom a kartou vodiča cez mobilnú GSM sieť  SMART APK /aplikáciou/ v mobilnom telefóne a externého Bluetooth zariadenia v tachografe /SmartLink - dostupné, VDO Link  - momentálne ešte nedostupné/
 • Možnosť automatického generovania tlačových výstupov v PDF formáte vo verzii ADVANCED
 • Možnosť automatického zasielania tlačových výstupov v PDF formáte do e-mailu užívateľa vo verzii ADVANCED
 • Možnosť automatického importu údajov z tachografov a kariet vodičov stiahnutých VDO Smart Terminálom alebo RDD zariadením automatizovane cez mobilnú dátovú GSM sieť
 • Automatická aktualizácia bez potreby zásahu obsluhy a bez ďalších poplatkov
 • Možnosť stiahnutia a automatického importu údajov stiahnutých z kariet vodičov čítačkou kariet /čítačka kariet je súčasťou štartovacieho balíka/
 • Možnosť stiahnutia a automatického importu údajov stiahnutých z tachografov dátovým kľúčom DLK Pro Downloadkey Smart
 • Automatická implementácia legislatívnych zmien súvisiacich s údajmi z tachografov a kariet vodičov
 • Možnosť práce s programom z akéhokoľvek počítača v internetovej sieti
 • Kompletná lokalizácia v Slovenskom jazyku a priebežne aj nových funkcií
 • Užívateľsky intuitívna obsluha a prehľady v tabuľkovej a grafickej forme
 • Obsluha programu ako návod kompletne zaznamenaný vo video formáte /obsluha programu TIS WEB® 5.0 - videa/
 • Možnosť prepojenia s programami tretích strán vo verzii "Professional"

 

Na stiahnutie

pdf icon mala Návod

 

Program TIS-WEB® 5.0 ponúka vďaka online prístupu cez internet štatistiky o vozidlách a vodičoch v celom vozovom parku. Priestupky sú vyhodnotené podľa stále aktuálne platnej legislatívy. Má moderný dizajn na najaktuálnejšej webovej platforme a je nenáročný na obsluhu. Prostredníctvom úvodného panelu, tzv. "PREHĽADU" poskytuje sústredené aktuálne udalosti týkajúce sa tachografov a kariet vodičov. Správy, prehľady a zostavy sa generujú veľmi rýchlo vďaka dynamicky prideľovanej kapacite servera podľa počtu vozidiel. Nové rozhranie TIS-WEB® 5.0 je moderné, elegantné, intuitívne a užívateľsky prívetivé. Vďaka novým škálovateľným serverom je jeho výkon na vysokej úrovni a aj pri veľkej množine údajov sa výstupy generujú behom okamihu.

Pripravený aj na generáciu inteligentných tachografov

Program TIS-WEB® 5.0 plne podporuje súbory z tachografov a kariet vodičov podľa prílohy 1B a 1C /GEN1, GEN2/. Prispôsobiteľné "widgety" (tzv. prehľady na úvodnom panely programu) sú určené pre všetky dôležité informácie na jednom mieste. Ide o zobrazenie porušení, pripomienok k sťahovaniu, o chýbajúcich údajoch archívu, priestupkoch a udalostí. Prípadné problémy je možné ihneď operatívne sledovať a riešiť. Pri udalostiach alebo poruchách tachografu alebo karty vodiča je možné podniknúť okamžité kroky na nápravu.

Upozornenia Vás nepretržite informujú o akýchkoľvek problémoch, ako napr. na stiahnutie, na chýbajúce archívne údaje, na chybové hlásenia tachografu, na jazdu bez vloženej karty vodiča, na jazdu bez zadania krajiny výjazdu a príjazdu, na chýbajúce manuálne zadania dodatkov, na neregistrované karty vodiča, atď. To umožňuje podniknúť okamžité kroky na riešenie problému ktorý nastal a v budúcnosti by mohol byť dôvodom sankcii zo strany orgánov štátnej správy.

Archivácia údajov, prehľad a spravovanie archívu vrátane chýbajúcich záznamov

Nekompletnosť údajov z tachografov a kariet vodičov môže mať za následok vysoké sankcie zo strany orgánov štátnej správy. Kontrola úplnosti údajov je preto veľmi dôležitá. Vďaka prehľadu a viacfarebnému označeniu je okamžite jasné, či sú údaje v poriadku. Kliknutím na prehľady je priamy prístup aj k podrobnostiam týchto údajov.

Pokiaľ je požiadavka dostávať prehľady pravidelne do prednastaveného e-mailu, tak e-mailový automat v štartovacom balíku a vo verzii ADVANCED automaticky vygeneruje a odošle v nastavených intervaloch správy s potrebnými údajmi vo formáte pdf alebo csv.

Program TIS-WEB® garantuje správne archivovania a analýzu údajov z tachografov a kariet vodičov. Je pripravený už aj pre budúce ITS funkcie (Inteligentné dopravné systémy), kabotážne prepravy a pre ďalšiu integráciu tachografov do budúcich systémov. Program TIS-WEB® 5.0 ponúka istotu, že dáta budú správne analyzované, archivované a chránené.

Kontakt: 0903 22 40 03 / 0903 22 77 34

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie