Krúžky a kotúčiky do tachografov

Originál VDO balenie, kvalita a dlhodobá garantovaná trvanlivosť záznamu.

Variant
Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 39/KOT2 39/KRU Zvoľte variant
Značka: VDO
€6,99 €4,96 od €4,96

Tachografové kotúčiky "Originál VDO"

Tachografové kotúčiky "Originál VDO" sú určené pre digitálna a inteligentné tachografy. V krabičke sú 3 rolky kotúčikov, ktoré majú homologizáciu pre všetky značky, typy a verzie digitálnych a inteligentných tachografov a v kartóne je 20 krabičiek

Kvalita kotúčikov VDO garantuje stálosť termotlače počas 2 rokovo ako to predpisuje legislatíva a to za podmienky dodržania štandardných archivačných podmienok prostredia. Táto jeho vlastnosť ma vplyv na koncovú cenu kotúčika. 

Dodávka kotúčikov je možná po kartónoch alebo krabičkách pri minimálnej cene odberu 30 €.

Ručný záznam na vrubovej strane kotúčika

mceclip0-1

Na vrubovej strane kotúčika sa nachádzajú predtlačené kolonky pre manuálny záznam v prípade poškodenia tachografu a poškodenia alebo straty karty vodiča.

 

Tachografové krúžky "Originál KIENZLE"

Tachografové krúžky /záznamové listy/ "Originál KIENZLE" sú určené pre analógové elektronické alebo mechanické /lankové/ tachografy do max. rýchlosti 100 / 125 / 140 / 180 km/h. Najviac používané sú tachografové krúžky typu B pre elektronické aj mechanické tachografy a do max. rýchlosti 125 km/h, tzv. typ 125 4BV jednej krabičke /v jednom balení/ je 100 ks krúžkov /záznamových listov/ a v jednom kartóne je 60 krabičiek. V prípade dodávky iných typov krúžkov podľa maximálne rýchlosti tachografu nás kontaktujte.

Dodávka verzie 124 4B je možná po kartónoch alebo po krabičkách. V prípade odberu po krabičkách je minimálna cena odber 30 €.

Kvalita originál KIENZLE tachografových krúžkov znižuje riziko poškodenia tachografov ich znečistením, ktoré vzniká pri zápise na krúžok.

Záznam na lícnej strane krúžku tachografom a vodičom

 mceclip0

 

Ručný záznam na vrubovej strane krúžku vodičom

mceclip1

Na vrubovej strane krúžku sa nachádzajú predtlačené kolonky pre manuálny záznam v prípade poškodenia tachografu alebo práce mimo tachograf, kedy nebolo možné prepínať aktivity v tachografe vodičom. 

 

Kontakt: 0903 22 40 03 / 0903 22 77 34

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie