Krúžky a kotúčiky do tachografov

Originál VDO balenie, kvalita a dlhodobá garantovaná trvanlivosť záznamu.

Variant
Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 39/KOT2 39/KRU Zvoľte variant
Značka: VDO
€4,98 €5,66 od €4,98

Tachografové kotúčiky "Originál VDO"

Tachografové kotúčiky "Originál VDO" sú určené pre digitálna a inteligentné tachografy. V krabičke sú 3 rolky kotúčikov, ktoré majú homologizáciu pre všetky značky, typy a verzie digitálnych a inteligentných tachografov a v kartóne je 20 krabičiek

Kvalita kotúčikov VDO garantuje stálosť termotlače počas 2 rokovo ako to predpisuje legislatíva a to za podmienky dodržania štandardných archivačných podmienok prostredia. Táto jeho vlastnosť ma vplyv na koncovú cenu kotúčika. 

Dodávka kotúčikov je možná po kartónoch alebo krabičkách pri minimálnej cene odberu 30 €.

Ručný záznam na vrubovej strane kotúčika

mceclip0-1

Na vrubovej strane kotúčika sa nachádzajú predtlačené kolonky pre manuálny záznam v prípade poškodenia tachografu a poškodenia alebo straty karty vodiča.

 

Tachografové krúžky "Originál KIENZLE"

Tachografové krúžky /záznamové listy/ "Originál KIENZLE" sú určené pre analógové elektronické alebo mechanické /lankové/ tachografy do max. rýchlosti 100 / 125 / 140 / 180 km/h. Najviac používané sú tachografové krúžky typu B pre elektronické aj mechanické tachografy a do max. rýchlosti 125 km/h, tzv. typ 125 4BV jednej krabičke /v jednom balení/ je 100 ks krúžkov /záznamových listov/ a v jednom kartóne je 60 krabičiek. V prípade dodávky iných typov krúžkov podľa maximálne rýchlosti tachografu nás kontaktujte.

Dodávka verzie 124 4B je možná po kartónoch alebo po krabičkách. V prípade odberu po krabičkách je minimálna cena odber 30 €.

Kvalita originál KIENZLE tachografových krúžkov znižuje riziko poškodenia tachografov ich znečistením, ktoré vzniká pri zápise na krúžok.

Záznam na lícnej strane krúžku tachografom a vodičom

 mceclip0

 

Ručný záznam na vrubovej strane krúžku vodičom

mceclip1

Na vrubovej strane krúžku sa nachádzajú predtlačené kolonky pre manuálny záznam v prípade poškodenia tachografu alebo práce mimo tachograf, kedy nebolo možné prepínať aktivity v tachografe vodičom. 

 

Kontakt: 0903 22 40 03 / 0903 22 77 34