VDO Smart Terminal

Sťahovanie údajov z digitálnych tachografov, inteligentných smart tachografov a kariet vodičov prostredníctvom terminálu.

Skladom
Kód: 2910002168600
Značka: VDO
€998
DLT na stene
Novinka

Popis

VDO Smart Terminál je odporúčaným nástrojom na sťahovanie údajov z kariet vodičov bez potreby obsluhy ďalšou osobou okrem vodiča všade tam, kde majú prístup vodiči k terminálu.

Benefitom je importovanie údajov stiahnutých z kariet vodičov buď priamo do programu TIS-Web®, alebo do ľubovoľného lokálneho alebo sieťového úložiska zvoleného užívateľom.

Údaje z digitálnych tachografov sa do terminálu prenášajú prostredníctvom dátového kľúča DLK Pro Smart.

 

Funkcie a použitie

  • Čítačka kariet najnovšej generácie pre karty do tachografov
  • Kompatibilné s veľkokapacitnými pamäťovými zariadeniami (Download Key)
  • Prenos údajov cez WiFi, LAN alebo USB
  • Spĺňa zákonné požiadavky na čítanie a archiváciu údajov z karty vodiča a tachografu
  • Uhlopriečka displeja 7 palcov (cca 18 cm)
  • Dotykový displej v modernom dizajne
  • Jednoduchá inštalácia na stenu alebo stôl v akejkoľvek miestnosti (kancelária / oddychová miestnosť pre vodičov)
  • Prakticky neobmedzená pamäť pre údaje o vodičovi a vozidle (32 GB vnútornej pamäte)
  • Predpríprava pre zámok proti krádeži (KENSINGTON)

 

VDO Smart Terminal v on-line spojení s počítačom ponúka aj funkciu pripomienkovača sťahovania údajov a prehliadača stiahnutých údajov. 

VDO Smart Terminal je možné používať v rôznych prevádzkových režimoch. Sťahovanie a prezeranie údajov z kariet vodičov a digitálnych tachografov je možné v terminály aj bez počítača. Stiahnuté údaje je možné prenášať do počítača pomocou USB kľúča alebo prostredníctvom LAN alebo WLAN siete, ktorý výrazne zjednodušuje ich ďalšie spracovanie a vyhodnotenie. Nami odporúčaným nástrojom ku archivácii, sťahovaniu a vyhodnocovaniu údajov je program TIS WEB®, ktorým je možné automaticky bez zásahu obsluhy generovať výstupy a následne ich aj automaticky zasielať do nastaveného e-mailu. 

VDO Smart Terminal ponúka jednoduchšiu a flexibilnejšiu manipuláciu s údajmi z kariet vodičov a digitálnych tachografov. Jeho robustný dizajn je vhodný na prevádzku v každom vozovom parku a jeho používanie je zaručene nepretržité bez potreby akéhokoľvek špeciálneho personálu.

Kontakt: 0903 22 40 03 / 0903 22 77 34