VDO Smart Terminal

Sťahovanie údajov z digitálnych tachografov, inteligentných smart tachografov a kariet vodičov prostredníctvom terminálu.

Skladom
Kód: 2910002168600
Značka: VDO
€988
DLT na stene
Novinka

Popis

VDO Smart Terminál je odporúčaným nástrojom na sťahovanie údajov z kariet vodičov bez potreby obsluhy ďalšou osobou okrem vodiča všade tam, kde majú prístup vodiči k terminálu.

Benefitom je importovanie údajov stiahnutých z kariet vodičov buď priamo do programu TIS-Web®, alebo do ľubovoľného lokálneho alebo sieťového úložiska zvoleného užívateľom.

Údaje z digitálnych tachografov sa do terminálu prenášajú prostredníctvom dátového kľúča DLK Pro Smart.

 

Funkcie a použitie

  • Čítačka kariet najnovšej generácie pre karty do tachografov
  • Kompatibilné s veľkokapacitnými pamäťovými zariadeniami (Download Key)
  • Prenos údajov cez WiFi, LAN alebo USB
  • Spĺňa zákonné požiadavky na čítanie a archiváciu údajov z karty vodiča a tachografu
  • Uhlopriečka displeja 7 palcov (cca 18 cm)
  • Dotykový displej v modernom dizajne
  • Jednoduchá inštalácia na stenu alebo stôl v akejkoľvek miestnosti (kancelária / oddychová miestnosť pre vodičov)
  • Prakticky neobmedzená pamäť pre údaje o vodičovi a vozidle (32 GB vnútornej pamäte)
  • Predpríprava pre zámok proti krádeži (KENSINGTON)

 

VDO Smart Terminal v on-line spojení s počítačom ponúka aj funkciu pripomienkovača sťahovania údajov a prehliadača stiahnutých údajov. 

VDO Smart Terminal je možné používať v rôznych prevádzkových režimoch. Sťahovanie a prezeranie údajov z kariet vodičov a digitálnych tachografov je možné v terminály aj bez počítača. Stiahnuté údaje je možné prenášať do počítača pomocou USB kľúča alebo prostredníctvom LAN alebo WLAN siete, ktorý výrazne zjednodušuje ich ďalšie spracovanie a vyhodnotenie. Nami odporúčaným nástrojom ku archivácii, sťahovaniu a vyhodnocovaniu údajov je program TIS WEB®, ktorým je možné automaticky bez zásahu obsluhy generovať výstupy a následne ich aj automaticky zasielať do nastaveného e-mailu. 

VDO Smart Terminal ponúka jednoduchšiu a flexibilnejšiu manipuláciu s údajmi z kariet vodičov a digitálnych tachografov. Jeho robustný dizajn je vhodný na prevádzku v každom vozovom parku a jeho používanie je zaručene nepretržité bez potreby akéhokoľvek špeciálneho personálu.

Kontakt: 0903 22 40 03 / 0903 22 77 34

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie